15KPA130A-HR
15KPA130A-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 130VWM 208.3VC AXIAL
I roto i te taonga: 4990 pcs
Tikiake:
RFQ
15KPA130-B
15KPA130-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 130V 218.72V P600
I roto i te taonga: 11516 pcs
Tikiake: 15KPA130-B.pdf
RFQ
15KPA120E3/TR13
15KPA120E3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 120V P600
Tikiake: 15KPA120E3/TR13.pdf
15KPA130A
15KPA130A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 130V 208.3V P600
Tikiake: 15KPA130A.pdf
15KPA130A-B
15KPA130A-B
Tikiake: 15KPA130A-B.pdf
15KPA120CAE3/TR13
15KPA120CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 120V 192.3V P600
Tikiake: 15KPA120CAE3/TR13.pdf
15KPA130A-HRA
15KPA130A-HRA
Tikiake:
15KPA12A
15KPA12A
Whakaahuatanga: TVS AXIAL HI-POWER
Tikiake: 15KPA12A.pdf
15KPA130AE3/TR13
15KPA130AE3/TR13