15KP85CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP85CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 15KP85CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 85V 137V P600
Ngā Rauemi: 15KP85CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 15KP85CA
Tau Wae 15KP85CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 85V 137V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4252 pcs Pepa Raraunga 15KP85CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 85V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 137V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 94.4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa 15KP
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Paa / Case P600, Axial
Ētahi Ingoa 15KP85CAT Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 109A
Ngā Hua e hāngai ana
15KP85CA-B
15KP85CA-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 85V 137V P600
I roto i te taonga: 5017 pcs
Tikiake: 15KP85CA-B.pdf
RFQ
15KP90A-TP
15KP90A-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 90V 146V R-6
I roto i te taonga: 16737 pcs
Tikiake: 15KP90A-TP.pdf
RFQ
15KP90
15KP90
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 90V 153.3V P600
Tikiake: 15KP90.pdf
15KP78CA
15KP78CA
Whakaahuatanga: TVS DIODE 78V 126V P600
Tikiake: 15KP78CA.pdf
15KP78CA-TP
15KP78CA-TP
Whakaahuatanga: TVS DIODE 78V 126V R-6
Tikiake: 15KP78CA-TP.pdf
15KP85C
15KP85C
Whakaahuatanga: TVS DIODE 85V 143.85V P600
Tikiake: 15KP85C.pdf
15KP85CA-TP
15KP85CA-TP
Whakaahuatanga: TVS DIODE 85V 137V R-6
Tikiake: 15KP85CA-TP.pdf
15KP85
15KP85