15KP78CA
15KP78CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 78V 126V P600
I roto i te taonga: 4283 pcs
Tikiake: 15KP78CA.pdf
RFQ
15KP78A-TP
15KP78A-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 78V 126V R-6
I roto i te taonga: 15271 pcs
Tikiake: 15KP78A-TP.pdf
RFQ
15KP78
15KP78
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 78V 132.2V P600
Tikiake: 15KP78.pdf
15KP78CA-TP
15KP78CA-TP
Tikiake: 15KP78CA-TP.pdf
15KP85A-TP
15KP85A-TP
Whakaahuatanga: TVS DIODE 85V 137V R-6