15KP58CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP58CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 15KP58CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 58V 94V P600
Ngā Rauemi: 15KP58CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 15KP58CA
Tau Wae 15KP58CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 58V 94V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4723 pcs Pepa Raraunga 15KP58CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 58V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 94V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 64.4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa 15KP
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Paa / Case P600, Axial
Ētahi Ingoa 15KP58CAT Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 160A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
15KP60C
15KP60C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 60V 102.17V P600
I roto i te taonga: 4799 pcs
Tikiake: 15KP60C.pdf
RFQ
15KP60
15KP60
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 6000 pcs
Tikiake: 15KP60.pdf
RFQ
15KP58A-TP
15KP58A-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 58V 94V R-6
Tikiake: 15KP58A-TP.pdf
15KP58C
15KP58C
Whakaahuatanga: TVS DIODE 58V 98.7V P600