15KP54CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP54CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 15KP54CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 54V 87.5V P600
Ngā Rauemi: 15KP54CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 15KP54CA
Tau Wae 15KP54CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 54V 87.5V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5248 pcs Pepa Raraunga 15KP54CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 54V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 87.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 60V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa 15KP
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Paa / Case P600, Axial
Ētahi Ingoa 15KP54CAT Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 171A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
15KP54C-B
15KP54C-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 54V 91.88V P600
I roto i te taonga: 5261 pcs
Tikiake: 15KP54C-B.pdf
RFQ
15KP54A
15KP54A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 54V 87.5V P600
I roto i te taonga: 5779 pcs
Tikiake: 15KP54A.pdf
RFQ
15KP54CA-TP
15KP54CA-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 54V 87.5V R-6
Tikiake: 15KP54CA-TP.pdf
15KP58A
15KP58A
Whakaahuatanga: TVS DIODE 58V 94V P600
Tikiake: 15KP58A.pdf
15KP54C
15KP54C
Tikiake: 15KP54C.pdf
15KP58A-B
15KP58A-B
Tikiake: 15KP58A-B.pdf
15KP54A-TP
15KP54A-TP
Tikiake: 15KP54A-TP.pdf
15KP58
15KP58
Whakaahuatanga: TVS DIODE 58V 98.7V P600
Tikiake: 15KP58.pdf
15KP58A-TP
15KP58A-TP
Whakaahuatanga: TVS DIODE 58V 94V R-6
Tikiake: 15KP58A-TP.pdf
15KP54
15KP54
Tikiake: 15KP54.pdf
15KP51CA-B
15KP51CA-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 51V 82.8V P600
Tikiake: 15KP51CA-B.pdf
15KP54CA-B
15KP54CA-B
Tikiake: 15KP54CA-B.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel