15KP45CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP45CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 15KP45CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 45V 73V P600
Ngā Rauemi: 15KP45CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 15KP45CA
Tau Wae 15KP45CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 45V 73V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5027 pcs Pepa Raraunga 15KP45CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 45V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 73V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 50V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa 15KP
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Paa / Case P600, Axial
Ētahi Ingoa 15KP45CAT Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 205A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
15KP48
15KP48
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 48V 81.59V P600