15KP40CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP40CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 15KP40CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 40V 65.8V P600
Ngā Rauemi: 15KP40CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 15KP40CA
Tau Wae 15KP40CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 40V 65.8V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4952 pcs Pepa Raraunga 15KP40CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 40V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 65.8V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 44.4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa 15KP
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Paa / Case P600, Axial
Ētahi Ingoa 15KP40CAT Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 228A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
15KP40CA-TP
15KP40CA-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 40V 65.8V R-6
I roto i te taonga: 15335 pcs
Tikiake: 15KP40CA-TP.pdf
RFQ
15KP40A
15KP40A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 40V 65.8V P600
I roto i te taonga: 4631 pcs
Tikiake: 15KP40A.pdf
RFQ
15KP36CA-TP
15KP36CA-TP
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36V 59.7V R-6
Tikiake: 15KP36CA-TP.pdf
15KP40C
15KP40C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 40V 69.09V P600
Tikiake: 15KP40C.pdf
15KP43A-TP
15KP43A-TP
Whakaahuatanga: TVS DIODE 43V 69.7V R-6
Tikiake: 15KP43A-TP.pdf
15KP43
15KP43
Whakaahuatanga: TVS DIODE 43V 73.19V P600
Tikiake: 15KP43.pdf
15KP36CA-B
15KP36CA-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36V 59.7V P600
Tikiake: 15KP36CA-B.pdf
15KP40
15KP40