15KP36CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP36CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 15KP36CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 36V 59.7V P600
Ngā Rauemi: 15KP36CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 15KP36CA
Tau Wae 15KP36CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 36V 59.7V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4190 pcs Pepa Raraunga 15KP36CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 36V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 59.7V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 40V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa 15KP
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Paa / Case P600, Axial
Ētahi Ingoa 15KP36CAT Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 251A
Ngā Hua e hāngai ana
15KP33CA-TP
15KP33CA-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33V 54.8V R-6
I roto i te taonga: 15927 pcs
Tikiake: 15KP33CA-TP.pdf
RFQ
15KP36C
15KP36C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36V 62.69V P600