15KP33CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP33CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 15KP33CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 33V 54.8V P600
Ngā Rauemi: 15KP33CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 15KP33CA
Tau Wae 15KP33CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 33V 54.8V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5934 pcs Pepa Raraunga 15KP33CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 33V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 54.8V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 36.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa 15KP
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Paa / Case P600, Axial
Ētahi Ingoa 15KP33CAT Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 274A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
15KP33
15KP33
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33V 57.54V P600
I roto i te taonga: 5815 pcs
Tikiake: 15KP33.pdf
RFQ
15KP33A
15KP33A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33V 54.8V P600
I roto i te taonga: 4976 pcs
Tikiake: 15KP33A.pdf
RFQ
15KP33CA-B
15KP33CA-B
Tikiake: 15KP33CA-B.pdf
15KP33CA-TP
15KP33CA-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33V 54.8V R-6
Tikiake: 15KP33CA-TP.pdf
15KP36C
15KP36C
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36V 62.69V P600
Tikiake: 15KP36C.pdf
15KP36
15KP36
Tikiake: 15KP36.pdf
15KP33C
15KP33C