15KP280CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP280CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 15KP280CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 280V 452V P600
Ngā Rauemi: 15KP280CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 15KP280CA
Tau Wae 15KP280CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 280V 452V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5908 pcs Pepa Raraunga 15KP280CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 280V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 452V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 311V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa 15KP
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Paa / Case P600, Axial
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
15KP28CA-B
15KP28CA-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 28V 47.5V P600
I roto i te taonga: 4078 pcs
Tikiake: 15KP28CA-B.pdf
RFQ
15KP28A
15KP28A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 5484 pcs
Tikiake: 15KP28A.pdf
RFQ
15KP280
15KP280
Whakaahuatanga: TVS DIODE 280V 474.6V P600
Tikiake: 15KP280.pdf
15KP28
15KP28
Whakaahuatanga: TVS DIODE 28V 49.88V P600