15KP20CA
15KP20CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20V 34.3V P600
I roto i te taonga: 5492 pcs
Tikiake: 15KP20CA.pdf
RFQ
15KP20A
15KP20A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 5376 pcs
Tikiake: 15KP20A.pdf
RFQ
15KP22
15KP22
Whakaahuatanga: TVS DIODE 22V 38.96V P600