15KP200A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP200A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 15KP200A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 200V 322V P600
Ngā Rauemi: 15KP200A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 15KP200A
Tau Wae 15KP200A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 200V 322V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5299 pcs Pepa Raraunga 15KP200A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 200V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 322V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 222V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa 15KP Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 15000W (15kW) Packaging Bulk
Paa / Case P600, Axial Ētahi Ingoa 15KP200AT
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 47A Capacitance @ Frequency -
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
15KP20
15KP20
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20V 36.02V P600
I roto i te taonga: 4591 pcs
Tikiake: 15KP20.pdf
RFQ
15KP200A-TP
15KP200A-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 200V 322V R-6