15KP160CA
15KP160CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 160V 259V P600
I roto i te taonga: 5691 pcs
Tikiake: 15KP160CA.pdf
RFQ
15KP170
15KP170
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 170V 288.75V P600
I roto i te taonga: 5652 pcs
Tikiake: 15KP170.pdf
RFQ
15KP160
15KP160
Whakaahuatanga: TVS DIODE 160V 271.95V P600
Tikiake: 15KP160.pdf
15KP150A-TP
15KP150A-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 150V 243V R-6
Tikiake: 15KP150A-TP.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel