15KP150A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP150A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 15KP150A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 150V 243V P600
Ngā Rauemi: 15KP150A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 15KP150A
Tau Wae 15KP150A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 150V 243V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5472 pcs Pepa Raraunga 15KP150A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 150V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 243V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 167V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa 15KP Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 15000W (15kW) Packaging Bulk
Paa / Case P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 62A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
15KP150CA
15KP150CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 150V 243V P600
I roto i te taonga: 5110 pcs
Tikiake: 15KP150CA.pdf
RFQ
15KP130
15KP130
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 130V 219.45V P600
I roto i te taonga: 4251 pcs
Tikiake: 15KP130.pdf
RFQ
15KP150A-TP
15KP150A-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 150V 243V R-6
Tikiake: 15KP150A-TP.pdf
15KP160A
15KP160A
Whakaahuatanga: TVS DIODE 160V 259V P600
Tikiake: 15KP160A.pdf
15KP150-B
15KP150-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 150V 255.15V P600
Tikiake: 15KP150-B.pdf
15KP150
15KP150