15KP100A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP100A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 15KP100A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 100V 162V P600
Ngā Rauemi: 15KP100A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 15KP100A
Tau Wae 15KP100A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 100V 162V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4052 pcs Pepa Raraunga 15KP100A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 100V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 162V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 111V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa 15KP Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 15000W (15kW) Packaging Bulk
Paa / Case P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 93A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
15KP110A
15KP110A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 110V 178V P600
I roto i te taonga: 5678 pcs
Tikiake: 15KP110A.pdf
RFQ
15KP110A-TP
15KP110A-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 110V 178V R-6
I roto i te taonga: 15707 pcs
Tikiake: 15KP110A-TP.pdf
RFQ
15KB80
15KB80
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE EXPULSION LINK 15KV 80A
Tikiake:
15KB12
15KB12
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE EXPULSION LINK 15KV 12A