150E2C5.5
Hua Hua
Tau Wae: 150E2C5.5
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 150A 5.5KVAC
Ngā Rauemi: 150E2C5.5.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 101 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 101 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 150E2C5.5
Tau Wae 150E2C5.5 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 150A 5.5KVAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 101 pcs Pepa Raraunga 150E2C5.5.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 5.5kV Rahi / Rahi 15.875" L x 3.000" W x 6.380" H (403.23mm x 76.20mm x 162.05mm)
Raupapa POWR-GARD® Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 150A