1206L175SLYR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1206L175SLYR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1206L175SLYR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 6V 1.75A 1206
Ngā Rauemi: 1206L175SLYR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1206L175SLYR
Tau Wae 1206L175SLYR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 6V 1.75A 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80696 pcs Pepa Raraunga 1206L175SLYR.pdf
Momotuhi - Max 6V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 400ms Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm)
Rahi / Rahi 0.128" L x 0.065" W (3.25mm x 1.65mm) Raupapa POLY-FUSE®, LoRho
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 30 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 5 mOhms
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric), Concave Ētahi Ingoa 1206L175SL
F5783TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1.75A Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave
I teie nei - Te haere (Te) 3.5A Anei - Max 50A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.75A Whakaaetanga cURus, TUV