0TOO01.4Z
Hua Hua
Tau Wae: 0TOO01.4Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE EDISON PLUG 1.4A 125VAC
Ngā Rauemi: 0TOO01.4Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0TOO01.4Z
Tau Wae 0TOO01.4Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE EDISON PLUG 1.4A 125VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3995 pcs Pepa Raraunga 0TOO01.4Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Rahi / Rahi -
Raupapa POWR-GARD® TOO Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Edison Plug
Ētahi Ingoa T 1 4/10
TOO01.4Z
Momo Momo Edison Plug Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 1.4A Katoa -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 10kA Whakaaetanga UL
Nga tono Motor Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0TOO010.Z
0TOO010.Z
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE EDISON PLUG 10A 125VAC
I roto i te taonga: 3932 pcs
Tikiake: 0TOO010.Z.pdf
RFQ
0TOO014.Z
0TOO014.Z
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE EDISON PLUG 14A 125VAC