0TOO.800Z
Hua Hua
Tau Wae: 0TOO.800Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE EDISON PLUG 800MA 125VAC
Ngā Rauemi: 0TOO.800Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0TOO.800Z
Tau Wae 0TOO.800Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE EDISON PLUG 800MA 125VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4163 pcs Pepa Raraunga 0TOO.800Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Rahi / Rahi -
Raupapa POWR-GARD® TOO Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Edison Plug
Ētahi Ingoa T 8/10
TOO.800Z
Momo Momo Edison Plug Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 800mA Katoa -