0SLC060.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0SLC060.T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0SLC060.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 60A 480VAC/170VDC
Ngā Rauemi: 0SLC060.T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0SLC060.T
Tau Wae 0SLC060.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 60A 480VAC/170VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13146 pcs Pepa Raraunga 0SLC060.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 170V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 480V
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 2.252" L (10.30mm x 57.20mm) Raupapa POWR-GARD® SLC
Wā Whakautu Medium Packaging Bulk
Paa / Case Cartridge, Non-Standard Ētahi Ingoa 0SLC060.T-ND
F7135
SLC 60A
SLC060
SLC060.T
SLC60
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 60A