0SLC.500T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0SLC.500T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0SLC.500T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 500MA 600VAC/170VDC
Ngā Rauemi: 0SLC.500T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0SLC.500T
Tau Wae 0SLC.500T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 500MA 600VAC/170VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7650 pcs Pepa Raraunga 0SLC.500T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 170V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.311" L (10.30mm x 33.30mm) Raupapa POWR-GARD® SLC
Wā Whakautu Medium Packaging Bulk
Paa / Case Cartridge, Non-Standard Ētahi Ingoa SLC 1/2A
SLC.500
SLC.500T
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 500mA