0RLN400.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0RLN400.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 400A 250VAC CYLINDR
Ngā Rauemi: 0RLN400.X.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0RLN400.X
Tau Wae 0RLN400.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 400A 250VAC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4762 pcs Pepa Raraunga 0RLN400.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 2.094" Dia x 4.878" L (53.19mm x 123.90mm)
Raupapa POWR-GARD® RLN Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminals
Ētahi Ingoa RLN400
RLN400.X
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 400A