0RLN015.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0RLN015.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 15A 250VAC
Ngā Rauemi: 0RLN015.T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0RLN015.T
Tau Wae 0RLN015.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 15A 250VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4426 pcs Pepa Raraunga 0RLN015.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm)
Raupapa POWR-GARD® RLN Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Ētahi Ingoa RLN015
RLN015.T
RLN15
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 15A