0PAL2100XP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0PAL2100XP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTOMOTIVE 100A AUTO LINK
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0PAL2100XP
Tau Wae 0PAL2100XP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTOMOTIVE 100A AUTO LINK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21307 pcs Pepa Raraunga
Rahi / Rahi - Raupapa PAL™
Wā Whakautu - Packaging Bulk
Paa / Case Auto Link Ētahi Ingoa PAL2100XP
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Automotive
Whakatauranga onamata 100A Tae Blue
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage - Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0PAL2120XP
0PAL2120XP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE AUTOMOTIVE 120A AUTO LINK
I roto i te taonga: 22567 pcs
Tikiake:
RFQ
0PAL240.X
0PAL240.X
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE AUTOMOTIVE 40A AUTO LINK
I roto i te taonga: 14091 pcs
Tikiake: 0PAL240.X.pdf
RFQ
0PAL2100X
0PAL2100X
Whakaahuatanga: FUSE AUTOMOTIVE 100A AUTO LINK