0MNB015.X
Hua Hua
Tau Wae: 0MNB015.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua CIR BRKR 15A 12VDC AUTO RESET
Ngā Rauemi: 0MNB015.X.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0MNB015.X
Tau Wae 0MNB015.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga CIR BRKR 15A 12VDC AUTO RESET Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5329 pcs Pepa Raraunga 0MNB015.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 12V Raupapa MINI®
Ētahi Ingoa MNB015.X Tuhinga o mua 1
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Whakaahuatanga - Whakatauranga onamata 15A