0MMB020.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0MMB020.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua CIR BRKR 20A 12VDC AUTO RESET
Ngā Rauemi: 0MMB020.X.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0MMB020.X
Tau Wae 0MMB020.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga CIR BRKR 20A 12VDC AUTO RESET Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5662 pcs Pepa Raraunga 0MMB020.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 12V Raupapa MINI®
Ētahi Ingoa MMB020.X Tuhinga o mua 1
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Whakaahuatanga - Whakatauranga onamata 20A
Puku Momo - Momo Kaihoko Automatic Reset
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Schurter
Whakaahuatanga: CIR BRKR THRM 4.5A 240VAC 60VDC
I roto i te taonga: 6343 pcs
Tikiake: 4435.013.pdf
RFQ
Kaihanga: Sensata Technologies, Airpax
Whakaahuatanga: CIR BRKR 15A 32VDC ROCKER