0MIN020.HXGLO
Hua Hua
Tau Wae: 0MIN020.HXGLO
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 20A 32VAC/VDC BLADE
Ngā Rauemi: 1.0MIN020.HXGLO.pdf2.0MIN020.HXGLO.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0MIN020.HXGLO
Tau Wae 0MIN020.HXGLO Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 20A 32VAC/VDC BLADE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 91030 pcs Pepa Raraunga 1.0MIN020.HXGLO.pdf2.0MIN020.HXGLO.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Rahi / Rahi 0.429" L x 0.150" W x 0.346" H (10.90mm x 3.80mm x 8.80mm) Raupapa MINI®
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Blade, Miniature Ētahi Ingoa 0MIN020HXGLO
MIN020.HXGLO
MIN020HXGLO
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Automotive
Whakatauranga onamata 20A Tae Yellow