0MIN010.VXGLO
Hua Hua
Tau Wae: 0MIN010.VXGLO
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 10A 32VAC/VDC BLADE
Ngā Rauemi: 1.0MIN010.VXGLO.pdf2.0MIN010.VXGLO.pdf3.0MIN010.VXGLO.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0MIN010.VXGLO
Tau Wae 0MIN010.VXGLO Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 10A 32VAC/VDC BLADE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Rahi / Rahi 0.429" L x 0.150" W x 0.346" H (10.90mm x 3.80mm x 8.80mm) Raupapa MINI®
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Blade, Miniature Ētahi Ingoa 0MIN010VXGLO
MIN010.VXGLO
MIN010VXGLO
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Momo Momo Automotive Whakatauranga onamata 10A