0MEG400.L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0MEG400.L
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 400A 32VAC/VDC 50PC
Ngā Rauemi: 1.0MEG400.L.pdf2.0MEG400.L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0MEG400.L
Tau Wae 0MEG400.L Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 400A 32VAC/VDC 50PC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13783 pcs Pepa Raraunga 1.0MEG400.L.pdf2.0MEG400.L.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Rahi / Rahi 1.149" L x 0.770" W x 0.390" H (29.20mm x 19.50mm x 9.90mm) Raupapa MEGA®
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Auto Link Ētahi Ingoa 0MEG400L
MEG400.L
MEG400L
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Automotive
Whakatauranga onamata 400A Tae -