0MEG225.L
Hua Hua
Tau Wae: 0MEG225.L
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 225A 32VAC/VDC 50PK
Ngā Rauemi: 1.0MEG225.L.pdf2.0MEG225.L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0MEG225.L
Tau Wae 0MEG225.L Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 225A 32VAC/VDC 50PK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16913 pcs Pepa Raraunga 1.0MEG225.L.pdf2.0MEG225.L.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Rahi / Rahi 1.149" L x 0.770" W x 0.390" H (29.20mm x 19.50mm x 9.90mm) Raupapa MEGA®
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Auto Link Ētahi Ingoa 0MEG225L
MEG225.L
MEG225L
Whakatauranga onamata 225A Tae Tan