0MEG100.XP
Hua Hua
Tau Wae: 0MEG100.XP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 100A 32VAC/VDC
Ngā Rauemi: 1.0MEG100.XP.pdf2.0MEG100.XP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0MEG100.XP
Tau Wae 0MEG100.XP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 100A 32VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11596 pcs Pepa Raraunga 1.0MEG100.XP.pdf2.0MEG100.XP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Rahi / Rahi 1.149" L x 0.770" W x 0.390" H (29.20mm x 19.50mm x 9.90mm) Raupapa MEGA®
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Auto Link Ētahi Ingoa 0MEG100XP
MEG100.XP
MEG100XP
Whakatauranga onamata 100A Tae Yellow