0MCB020.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0MCB020.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua CIR BRKR 20A 12VDC AUTO RESET
Ngā Rauemi: 1.0MCB020.X.pdf2.0MCB020.X.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0MCB020.X
Tau Wae 0MCB020.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga CIR BRKR 20A 12VDC AUTO RESET Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4514 pcs Pepa Raraunga 1.0MCB020.X.pdf2.0MCB020.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 12V Raupapa MAXI™
Ētahi Ingoa MCB020.X Tuhinga o mua 1
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Whakaahuatanga - Whakatauranga onamata 20A
Puku Momo - Momo Kaihoko Automatic Reset
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0MCB030.X
0MCB030.X
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: CIR BRKR 30A 12VDC AUTO RESET
I roto i te taonga: 5862 pcs
Tikiake: 0MCB030.X.pdf
RFQ
R11-2-5.00A-31579-3-V
R11-2-5.00A-31579-3-V
Kaihanga: Sensata Technologies, Airpax
Whakaahuatanga: CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR ROCKER
I roto i te taonga: 5506 pcs
Tikiake: R11-2-5.00A-31579-3-V.pdf
RFQ
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: CIR BRKR THRM 300MA 250VAC 65VDC