0MAX020.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0MAX020.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 20A 32VAC/VDC BLADE
Ngā Rauemi: 1.0MAX020.X.pdf2.0MAX020.X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0MAX020.X
Tau Wae 0MAX020.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 20A 32VAC/VDC BLADE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24555 pcs Pepa Raraunga 1.0MAX020.X.pdf2.0MAX020.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Rahi / Rahi 1.150" L x 0.348" W x 0.850" H (29.21mm x 8.85mm x 21.59mm) Raupapa MAXI®
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Blade, Max Ētahi Ingoa MAX020
MAX020.X
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Automotive
Whakatauranga onamata 20A Tae Yellow
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage - Whakaaetanga SAE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0MAX020.XP
0MAX020.XP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE MAXI BLADE 32V 1PK CARD 20A