0LMF02.5HXL
Hua Hua
Tau Wae: 0LMF02.5HXL
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 2.5A 300VAC
Ngā Rauemi: 0LMF02.5HXL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0LMF02.5HXL
Tau Wae 0LMF02.5HXL Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 2.5A 300VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22310 pcs Pepa Raraunga 0LMF02.5HXL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V Rahi / Rahi 0.610" Dia x 1.820" L (15.49mm x 46.23mm)
Raupapa POWR-GARD® LMF Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 2.5A