0LMF01.6H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0LMF01.6H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 1.6A 300VAC
Ngā Rauemi: 0LMF01.6H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0LMF01.6H
Tau Wae 0LMF01.6H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 1.6A 300VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26528 pcs Pepa Raraunga 0LMF01.6H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V Rahi / Rahi 0.610" Dia x 1.820" L (15.49mm x 46.23mm)
Raupapa POWR-GARD® LMF Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Ētahi Ingoa LMF 1.6A Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 1.6A Katoa -