0KLK010.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0KLK010.T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0KLK010.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/500VDC
Ngā Rauemi: 0KLK010.T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0KLK010.T
Tau Wae 0KLK010.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/500VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9734 pcs Pepa Raraunga 0KLK010.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 500V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Raupapa POWR-GARD® KLK
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm Ētahi Ingoa 0KLK010T
F1080
KLK 10A
KLK010
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 10A
Katoa - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100kA AC, 50kA DC
Whakaaetanga CE, CSA, QPL, UL Nga tono Electrical, Industrial
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0KLK009.T
0KLK009.T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 9A 600VAC/500VDC
I roto i te taonga: 5499 pcs
Tikiake: 0KLK009.T.pdf
RFQ
0KLK008.TS
0KLK008.TS
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 8A 600VAC/500VDC
I roto i te taonga: 3562 pcs
Tikiake: 0KLK008.TS.pdf
RFQ
0KLK010.TS
0KLK010.TS
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/500VDC