0KLK.500TS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0KLK.500TS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0KLK.500TS
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 500MA 600VAC/500VDC
Ngā Rauemi: 0KLK.500TS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0KLK.500TS
Tau Wae 0KLK.500TS Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 500MA 600VAC/500VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3584 pcs Pepa Raraunga 0KLK.500TS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 500V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Raupapa POWR-GARD® KLK
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 500mA Katoa -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100kA AC, 50kA DC Whakaaetanga CE, CSA, QPL, UL
Nga tono Electrical, Industrial
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0KLK.250T
0KLK.250T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 250MA 600VAC/500VDC
I roto i te taonga: 6499 pcs
Tikiake: 0KLK.250T.pdf
RFQ
0KLK.300T
0KLK.300T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 300MA 600VAC/500VDC
I roto i te taonga: 5092 pcs
Tikiake: 0KLK.300T.pdf
RFQ
0KLK.500T
0KLK.500T
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 500MA 600VAC/500VDC