0HEV010.ZXC
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0HEV010.ZXC
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE HEV LC 450VDC 10A CARTRIDGE
Ngā Rauemi: 0HEV010.ZXC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
240 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0HEV010.ZXC
Tau Wae 0HEV010.ZXC Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE HEV LC 450VDC 10A CARTRIDGE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9585 pcs Pepa Raraunga 0HEV010.ZXC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 450V Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.532" L (10.30mm x 38.90mm)
Raupapa HEV Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 255
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic Whakatauranga onamata 10A