0FLQ010.H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLQ010.H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0FLQ010.H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 10A 500VAC/300VDC
Ngā Rauemi: 0FLQ010.H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0FLQ010.H
Tau Wae 0FLQ010.H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 10A 500VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8548 pcs Pepa Raraunga 0FLQ010.H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Raupapa FLQ
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cartridge, Non-Standard Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic Whakatauranga onamata 10A