0FLM025.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLM025.T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0FLM025.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 25A 250VAC/125VDC
Ngā Rauemi: 0FLM025.T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0FLM025.T
Tau Wae 0FLM025.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 25A 250VAC/125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23098 pcs Pepa Raraunga 0FLM025.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Raupapa FLM
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm Ētahi Ingoa 0FLM025.T-ND
F1790
FLM 25A
FLM025
FLM025.T
FLM025T
FLM25
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - DC Resistance 0.00275 Ohms
Whakatauranga onamata 25A Katoa -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 10kA Whakaaetanga CSA, PSE, QPL, UL
Nga tono Motor Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0FLM03.5T
0FLM03.5T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 3.5A 250VAC/125VDC
I roto i te taonga: 21140 pcs
Tikiake: 0FLM03.5T.pdf
RFQ
0FLM02.5T
0FLM02.5T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 2.5A 250VAC/125VDC