0FLA030.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0FLA030.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 30A 125VAC 5AG
Ngā Rauemi: 0FLA030.V.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0FLA030.V
Tau Wae 0FLA030.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 30A 125VAC 5AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4906 pcs Pepa Raraunga 0FLA030.V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Raupapa FLA Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm
Ētahi Ingoa FLA 30A
FLA030
FLA030.V
FLA30
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga Indicating
DC Resistance 0.00226 Ohms Whakatauranga onamata 30A