0FLA.600T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0FLA.600T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 600MA 125VAC 5AG
Ngā Rauemi: 0FLA.600T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0FLA.600T
Tau Wae 0FLA.600T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 600MA 125VAC 5AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5166 pcs Pepa Raraunga 0FLA.600T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Raupapa FLA Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm
Ētahi Ingoa FLA 6/10A
FLA.600
FLA.600T
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga Indicating
DC Resistance 5.55 Ohms Whakatauranga onamata 600mA