0CNN300E.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0CNN300E.V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0CNN300E.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE STRIP 300A 125VAC/80VDC
Ngā Rauemi: 1.0CNN300E.V.pdf2.0CNN300E.V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0CNN300E.V
Tau Wae 0CNN300E.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE STRIP 300A 125VAC/80VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4120 pcs Pepa Raraunga 1.0CNN300E.V.pdf2.0CNN300E.V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 80V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi - Raupapa POWR-GARD® CNN_E
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa CNN300E
CNN300E.V
CNN300EV
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Fuse Strip
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 300A