0BLN015.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0BLN015.T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0BLN015.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 15A 250VAC 5AG
Ngā Rauemi: 0BLN015.T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0BLN015.T
Tau Wae 0BLN015.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 15A 250VAC 5AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34182 pcs Pepa Raraunga 0BLN015.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Raupapa BLN Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm
Ētahi Ingoa 0BLN015.T-ND
0BLN015T
BLN 15A
BLN015
BLN015.T
BLN15
F5061
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
DC Resistance 0.00684 Ohms Whakatauranga onamata 15A