0BLF02.5T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0BLF02.5T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0BLF02.5T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 2.5A 250VAC 5AG
Ngā Rauemi: 0BLF02.5T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0BLF02.5T
Tau Wae 0BLF02.5T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 2.5A 250VAC 5AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15390 pcs Pepa Raraunga 0BLF02.5T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Raupapa BLF Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm
Ētahi Ingoa BLF 2-1/2A
BLF02.5
BLF02.5T
BLF2.5
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
DC Resistance 0.095 Ohms Whakatauranga onamata 2.5A