0AGW030.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0AGW030.V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0AGW030.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 30A 32VAC/VDC 7AG
Ngā Rauemi: 1.0AGW030.V.pdf2.0AGW030.V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0AGW030.V
Tau Wae 0AGW030.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 30A 32VAC/VDC 7AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 111963 pcs Pepa Raraunga 1.0AGW030.V.pdf2.0AGW030.V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Rahi / Rahi 0.250" Dia x 0.875" L (6.35mm x 22.22mm) Raupapa AGW
Wā Whakautu - Packaging Bulk
Paa / Case 7AG, 1/4" x 7/8" Ētahi Ingoa 0AGW030.V-ND
0AGW030V
AGW030.V
AGW30
F5035
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakatauranga onamata 30A Tae -