0AGC025.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0AGC025.V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0AGC025.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 25A 32VAC/VDC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 1.0AGC025.V.pdf2.0AGC025.V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0AGC025.V
Tau Wae 0AGC025.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 25A 32VAC/VDC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 118296 pcs Pepa Raraunga 1.0AGC025.V.pdf2.0AGC025.V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Raupapa AGC
Wā Whakautu - Packaging Bulk
Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Ētahi Ingoa AGC025.V
AGC25
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakatauranga onamata 25A Tae -