0AFH0075Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0AFH0075Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE HOLDER BLADE PNL MNT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0AFH0075Z
Tau Wae 0AFH0075Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
He Rahinga Kei te wātea 5503 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga - Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Raupapa AFH Ētahi Ingoa AFH0075Z
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 1
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Purihi Holder
Momo Momo Blade Rahi Whakairo 0.75" L x 0.2" W x 0.74" H (19.1mm x 5.1mm x 18.8mm)