0ACB020.XP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0ACB020.XP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua CIR BRKR 20A 12VDC AUTO RESET
Ngā Rauemi: 0ACB020.XP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0ACB020.XP
Tau Wae 0ACB020.XP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga CIR BRKR 20A 12VDC AUTO RESET Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 13231 pcs Pepa Raraunga 0ACB020.XP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 12V Raupapa ACB
Ētahi Ingoa ACB020.XP Tuhinga o mua 1
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Whakaahuatanga -
Whakatauranga onamata 20A Puku Momo -
Momo Kaihoko Automatic Reset
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ESS20-124-DC24V-4A
ESS20-124-DC24V-4A
Kaihanga: E-T-A
Whakaahuatanga: CIR BRKR SOLID STATE 4A 24VDC
I roto i te taonga: 685 pcs
Tikiake:
RFQ
0ACB020.X
0ACB020.X
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: CIR BRKR 20A 12VDC AUTO RESET