0891030.NXS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0891030.NXS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0891030.NXS
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 30A 58VDC BLADE MINI
Ngā Rauemi: 0891030.NXS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0891030.NXS
Tau Wae 0891030.NXS Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 30A 58VDC BLADE MINI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 421094 pcs Pepa Raraunga 0891030.NXS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 58V Rahi / Rahi 0.429" L x 0.150" W x 0.299" H (10.90mm x 3.80mm x 7.60mm)
Raupapa LP MINI® 891 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Blade, Miniature (Low Profile)
Ētahi Ingoa 0891030.NXS-ND
0891030NXS
F4993
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 1110 Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Automotive
DC Resistance 0.00206 Ohms Whakatauranga onamata 30A